Metabo LiHD Partner – Twoje korzyści

LiHD Partner Metabo Leszno

Jesteśmy LiHD Partnerem marki Metabo. Jest to partnerstwo, które niesie za sobą korzyści nie tylko dla naszej firmy, ale również dla Was – naszych klientów. Dlatego wbierając produkty akumulatorowe marki Metabo i wybierając nas, jako swojego dostawcę dokonujecie najlepszego wyboru. Zyskujecie najlepszą technologię oferowaną przez markę Metabo oraz wyjątkowe warunki zakupu i opiekę, kóre oferuje TORA Narzędzia.

 

Co to Metabo LiHD Partner?

LiHD Partner to autoryzowany dealer, który z przyjemnością zaoferuje Ci ekskluzywne korzyści oraz najlepsze doradztwo w dziedzinie udoskonalonej technologii akumulatorowej Metabo. Korzystając z usług LiHD Partnera masz szeroki wybór wielu maszyn akumulatorowych Metabo oraz oryginalnego osprzętu – akumulatorów i ładowarek – do Twoich elektronarzędzi. Możesz skorzystać z kompetentnego doradztwa naszych specjalistów. Zyskujesz najnowszą technologię, najlepiej dobraną do swoich potrzeb oraz wyjątkową i ekskluzywną opiekę serwisową. Na czym ona polega? Dowiedz się poniżej.

3 lata gwarancja Metabo Leszno
ALL-IN Service Metabo Leszno

ALL-IN SERVICE tylko u Metabo LiHD Partner

36 miesięcy bezpłatnych napraw serwisowych wszystkich produktów akumulatorowych – All-In Service:

  • 36 miesięcy gwarancji
  • 36 miesięcy bezpłatnych napraw elementów podlegających zużyciu
  • Transport do serwisu w razie potrzeby

36-miesięczny serwis All-In to pełna przejrzystość kosztów związanych z zarejestrowanymi produktami akumulatorowymi Metabo (wraz z akumulatorem i ładowarką). Oznacza to, że w czasie trwania usługi serwisu All-In, wszystkie naprawy Metabo wykonnuje dla Ciebie całkowicie nieodpłatnie, niezależnie od tego, czy wynikają one ze zużycia, czy wady produktu.

UWAGA: Serwisem All-In objęte są tylko produkty akumulatorowe Metabo, kóre zakupisz u Partnera LiHD i zarejestrujesz w ciągu 4 tygodni od daty zakupu.

Serwisu All-In nie należy mylić z gwarancją XXL. Gwarancja XXL wydłuża gwarancję standardową do 3 lat, natomiast serwis All-In obejmuje swoim zakresem także wszystkie naprawy elementów podlegających zużyciu.

Metabo zero kosztów napraw Leszno
Gwarancja Metabo Leszno

A tak wygląda opieka nad Twoim narzędziem akumulatorowym w przeciągu trzech lat od dnia zakupu. Warto?

Teraz All-IN SERVICE zmienia się w FULL SERVICE. Wybierając firmę TORA Narzędzia jako dostawcę produktów akumulatorowych Metabo zyskujesz dodatkowo ubezpieczeni od kradzieży. Teraz Twoje urządzenie akumulatorowe będzie kompletnie zabezpieczone przez okres trzech lat.

Metabo Full Service Leszno

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat programu LiHD Partner – zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej Metabo.

Poczytaj też o: