Raty Stihl 0%

Jesienne porządki z marką STIHL

Teraz cały asortyment Stihl na 3-10 rat 0%.

Zobacz dostępny asortyment – kliknij tutaj.

Pełna gama produktów Stihl dostępna na raty w sklepie stacjonarnym – zapraszamy!

Stihl raty 0% Leszno

RSO to Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania. Promocja obowiązuje od 02.09.2023 r. do 30.11.2023 r. lub do wyczerpania zapasów. Przedstawione ceny stanowią rekomendowane ceny detaliczne określone przez STIHL. Autoryzowani Dealerzy STIHL mogą ustalać dowolne ceny sprzedaży towarów i usług. Informacje o obowiązującej cenie oraz najniższej cenie produktów dostępne są u Autoryzowanego Dealera.

Dla kredytu na zakup towarów i usług oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, dla propozycji „10 rat 0%” wyliczenia dla przykładu reprezentatywnego na dzień 10.08.2023 r.: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 0%; cena towaru 2500 zł; stała stopa oprocentowania kredytu 0%; całkowita kwota kredytu 2500 zł; całkowita kwota do zapłaty 2500 zł; całkowity koszt kredytu 0 zł; czas obowiązywania umowy: 10 miesięcy, wysokość 10 równych rat miesięcznych 250 zł. Propozycja kredytu obowiązuje dla umów zawartych w terminie od dnia 02.09.2023 r. do dnia 30.11.2023 r.

Niniejsza propozycja nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Decyzja o przyznaniu i warunkach kredytu z uwzględnieniem oceny aktualnej sytuacji Klienta zostanie podjęta przez Bank. Szczegóły u sprzedawcy oraz na www.santanderconsumer.pl

Autoryzowany Dealer STIHL występuje w roli pośrednika kredytowego sporządza i zawiera umowy o kredyt na zakup towarów i usług w imieniu i na rzecz Santander Consumer Bank S.A., wydaje Formularz Informacyjny, przyjmuje oświadczenia o odstąpieniu od umowy kredytu oraz udziela wyjaśnień dotyczących treści wymienionych dokumentów.

Poczytaj też o: