potrzebujesz serwisu?

Jeśli sprawność Twoich Narzędzi jest dla Ciebie ważna….

Jeśli chcesz ograniczyć ich przestój związany z serwisem…

Pozwól nam zadbać o Twoje Narzędzia i poznaj serwis w lepszym wymiarze

Czujemy się odpowiedzialni za Twoje Narzędzia również w czasie ich eksloatacji. Do opieki nad nimi podchodzimy bardzo poważnie. Lata doświadczenia oraz ciągłe ulepszanie naszych wewnętrznych procesów owocują tym, że chielibyśmy zaoferować Ci serwis w leszpym wymiarze.

Pewnie zastanawiasz sie na czym polega lepszy wymiar serwisu. Oto z czym spotkasz się w serwisie Twoich Narzędzi wybierając nas:

Krótki czas weryfikacji naprawy

Wiemy, że czas jest dla Ciebie bardzo istotny, że narzędzie odmawia posłuszeństwa w najmniej spodziewanym momencie. Działamy zatem natychmiastowo.  W większości przypadków już po maksymalnie 48h, wiesz co dolega Twojemu Narzędziu,

Jesteś na bierząco

Wiemy, że jesteś zapracowany i to my informujemy Cię o etapach naprawy. Dokładamy wszelkich starań, abyś otrzymał na czas informację o wycenie naprawy oraz gotowości Twojego Narzędzia do odbioru po serwisie,

Tylko wejdź i wyjdź...

Wiemy, że często brakuje Ci czasu, więc szanujemy Twój czas. Robimy wszystko, byś wtedy, gdy się spieszysz, mógł jak naszybciej oddać Twoje Narzędzie do serwisu lub po serwisie je odebrać. Pamiętaj, że lubimy Twoje towarzystwo, ale zdajemy sobie sprawę, że nie samymi przyjemnościami człowiek żyje ;-). Wybacz jeśli czasem jednak ciągniemy cię za język, a cenne minuty płyną. Tu chodzi o szybką i trafną diagnozę. Kilka chwil przesłuchania dotyczącego stanu Twojego Narzędzia i jesteś wolny...

potrzebujesz serwisu?

Służymy pomocą poprzez serwisowanie i naprawy elekronarzędzi, sprzętu budowlanego i ogrodniczego oraz narzędzi pneumatycznych.

Jeśli jesteś posiadczem urządzenia którejś z poniższych marek, znajdziesz u nas również wsparcie w zakresie serwisu gwarancyjnego:

Serwis gwarancyjny Makita
Serwis gwarancyjny Stihl
Serwis gwarancyjny Stiga
Serwis gwarancyjny MTD
Serwis gwarancyjny Dolmar
Serwis gwarancyjny NAC

potrzebujesz serwisu?

Wiertnice diamentowe - regeneracja

Korzystasz z wiertnic diamentowych?

Nie każde zużycie segmentu diamentowego koronki musi wiązać się z jej wymianą. Regeneracja to wymierna oszczędność z zachowaniem najwyższych parametów użytkowych i jakościowych. Zlecając nam regenerację masz gwarancję najwyższej jakości, ponieważ zostanie ona wykonana w kooperacji ze światowym liderem w technice diamentowej dla budownictwa - firmą Dr. Schulze.

Regeneracja koron diamentowych Leszno

Ostrzenie

Jesteś uzytkownikiem pilarki tarczowej lub pilarki łańcuchowej?

Osprzęt z którego korzystasz nie jest jednorazowy. Ostrzymy piły widiowe oraz łańcuchy do pilarek łańcuchowych. W dziedzinie regeneracji osprzętu do maszyn leśnych korzystamy z rozwiązań technicznych firmy Stihl.

Ostrzenie łańcuchów i pił widiowych Leszno

Przeglądy kosiarek

Kosisz?

Wiesz, że sprzęt ogrodniczy niejednokrotnie pracuje w znacznie gorszych warunkach niż samochody. Koszenie trawy często wiąże się z pracą w dużym zapyleniu (piasek, pył roślinny). Dbając regularnie o kosiarkę do trawy przedłużasz jej żywotność, unikasz kosztownych napraw, a Twoja kosiarka nie traci mocy.

Zapraszamy na przeglądy sezonowe kosiarek do trawy i innych urządzeń napędzanych przede wszystkim silnikami spalinowymi.

Twoja kosiarka do prawidłowego działania potrzebuje nie tylko paliwa.

Przegląd kosiarki Leszno

potrzebujesz serwisu?