Czujemy się odpowiedzialni za Państwa sprzęt również po jego zakupie. Pełny profesjonalizm oraz wieloletnie doświadczenie pozwala nam zapewnić wysoką jakość wykonywanych usług. Specjalizujemy się w naprawach elektronarzędzi, sprzętu budowlanego, ogrodowego, silników spalinowych i pneumatyki. Nasz doświadczony personel stale podnosi swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w systemie szkoleń organizowanych przez producentów.

Jesteśmy autoryzowanym serwisem gwarancyjnym marek:

Posiadamy ponadto autoryzowany HOT-SERVICE marki METABO. Pozwala to nam na przeprowadzanie w naszym serwisie drobnych napraw urządzeń Metabo, będących na gwarancji, bez konieczności wysyłki uszkodzonego urządzania do centralnego serwisu gwarancyjnego. Dzięki temu nasi klienci oszczędzają czas, bo urządzenie szybciej gotowe jest do pracy.

potrzebujesz serwisu?

ZADZWOŃ

Wiertnice diamentowe – regeneracja

Wszystkich użytkowników wiertnic diamentowych, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą regeneracji osprzętu diamentowego. Do regeneracji wiertnic diamentowych używane są komponenty (segmenty diamentowe) najwyższej jakości, a regeneracja jest przeprowadzana w kooperacji ze światowym liderem w technice diamentowej dla budownictwa – firmą Dr. Schulze. Gwarantuje to najwyższą jakość regenerowanego osprzętu. Zapraszamy do współpracy.

Ostrzenie

Ostrzymy również piły widiowefrezy do drewna oraz łańcuchy do pilarek łańcuchowych. W dziedzinie regeneracji osprzętu do maszyn leśnych korzystamy z rozwiązań technicznych firmy Stihl.

Przeglądy kosiarek

Nie warto oszczędzać na materiałach eksploatacyjnych do spalinowych narzędzi ogrodowych. Przecież niejednokrotnie pracują one w znacznie gorszych warunkach niż samochody. Koszenie trawy często wiąże się z pracą w dużym zapyleniu (piasek, pył roślinny). Dbając regularnie o kosiarkę do trawy przedłużasz jej żywotność, unikasz kosztownych napraw, a Twoja kosiarka nie traci mocy.

Zapraszamy na przeglądy sezonowe kosiarek do trawy i innych urządzeń napędzanych przede wszystkim silnikami spalinowymi.

Twoja kosiarka do prawidłowego działania potrzebuje nie tylko paliwa.

potrzebujesz serwisu?

ZADZWOŃ