WYPOŻYCZALNIA

Wypożyczalnia urządzeń, sprzętu budowlanego i ogrodniczego może Ci pomóc osiągnąć cel Twojej pracy szybciej, wygodniej i bardziej profesjonalnie.

Jeśli potrzebujesz specjalistycznej maszyny do prac budowalnych lub ogrodowych…

Jeśli masz firmę i chcesz przyspieszyć sobie pracę bez inwestowania potężnych środków pienieżnych w profesjonalny park maszynowy…

Zapoznaj się z ofertą naszej wypożyczalni

i dowiedz się dlaczego ta wypożyczalnia jest odpowiednią wypożyczalnią dla Ciebie


Profesjonalne maszyny gwarancją dobrze wykonanej pracy

Belt 200

Masz dość kiepskiej jakości maszyn, mało wydajnych i mało funkcjonalnych? Nasza wypożyczalnia udostępnia Ci sprawdzone i wydajne narzędzia i sprzęt najlepszych marek na świecie. Ponadto dobieramy je według wieloletniego doświadczenia biorąc równiez pod uwagę opinię klientów – a więc Twoją.


Niezawodność to klucz do sukcesu w Twojej pracy

Belt 200

Masz dość awarii? Wiemy, że wypożyczasz maszynę używaną, ale przykładamy ogrom uwagi do jej sprawnosci testując ją w warunkach bojowych po każdym zwrocie z najmu. Systematycznie odnawiamy nasz park maszynowy, żebyś mógł pracować maszynami najwyższej klasy i o optymalnej sprawności. Owczem – awarie się zdarzają. Dletego w komplecie do wypożyczanej maszyny otrzymujesz podstawowe materiały eksploatacyjne aby doraźnie zaradzić niespodziewanym usterkom.


Instruktaż – najważniejsze jest wiedzić jak pracować efektywnie

Belt 200

Praca nie swoim sprzętem wymaga szczegółowego zapoznania się z jego obsługą. Przykładamy dużo uwagi, aby przeszkolić każdego użytkownika z obsługi wynajmowanego sprzętu. Ponadto dajemy ci dostęp do materiałów filmowych obrazujących obsługę narzędzi.


Czas jest cenny dla każdego

Belt 200

Wiemy jak istotny jest dla Ciebie czas. Dokładamy wszelkich starań i wsłuchujemy w się w Twoje potrzeby abyś, mógł wypożyczyć i zdać urządzenie możłiwie szybko. Wypożyczalnia jednak ma za zadanie zadbać o to byś tego czasu nie stracił w czsie użytkowania urządzenia przez brak wiedzy o nim. Dlatego poświęć to kilka minut i wsłuchaj sie w zalecenia naszej obsługi… Praca wypożyczonym urządzeniem będzie wtedy z pewnością łatwiejsza i… szybsza.