Ruszyła nowa promocja METABO akumulator GRATIS przy zakupie wkrętarki, zakrętaka lub klucza udarowego.

Poznaj serię wkrętarek i kluczy udarowych Metabo dedykowanych zarówno dla wymagających użytkowników prywatnych, jak i dla profesjonalistów. Postaw na wydajne rozwiązania akumulatorowe w uniwersalnym standardzie CAS (Cordless Alliance System). Korzystaj z jednego typu akumulatora. Pracuj bez ograniczeń.

Odbierz darmowy akumulator – to naprawdę proste!

1. WYBIERZ URZĄDZENIE
Wkrętarkę, Zakrętak lub Klucz Udarowy

2. DOKONAJ ZAKUPU
odwiedź salon lub kup online

3. ZAREJESTRUJ ZAKUP
z kodem „POWER” na stronie https://portal.metabo-service.com/pl-PL/service-portal/

4. ODBIERZ AKUMULATOR
który zostanie do Ciebie dostarczony przez kuriera

Regulamin promocji Metabo akumulator GRATIS dostępny na stronie: https://www.metabo.com/t3/fileadmin/metabo/pl/070_aktualnosci/14_wkretarki_klucze_udarowe_aku_gratis/Regulamin_Wkretarki_Klucze_AKU_Gratis_v03.pdf

WKRĘTARKI AKUMULATOROWE
– Wydajne wkrętarki z silnikiem bezszczotkowym. Stworzone do najbardziej wymagających zadań. Praktyczne, o zwartej konstrukcji do uniwersalnego zastosowania. Zaopatrzone w użyteczny klips do przypięcia do pasa. Akumulator LiHD oferuje wyjątkowo dużą moc, niespotykanie długi czas działania i bardzo długą żywotność.

ZAKRĘTAKI UDAROWE
– Kompaktowe, zasilane wydajnym akumulatorem zakrętaki udarowe z sześciokątnym uchwytem 1/4”. Innowacyjny silnik bezszczotkowy marki Metabo zapewnia dynamiczny postęp prac oraz maksymalną efektywność przy każdym użyciu. Dodatkowo, wbudowane światło robocze doskonale oświetla pole działania. Solidna obudowa przekładni wykonana z odlewu ciśnieniowego aluminium zapewnia doskonałą termoizolację i długotrwałą wytrzymałość.

KLUCZE UDAROWE
– Bardzo mocne klucze udarowe z trzpieniem czworokątnym. Bezszczotkowy silnik Metabo gwarantuje szybki postęp pracy i najwyższą wydajność. Klucze są zabezpieczone przed przeciążeniem, co oznacza, że silnik jest chroniony przed nagrzaniem. Produkt można łączyć z wieloma akumulatorami 18 V i ładowarkami w standardzie CAS. Odkręcanie w trybie APS zapobiega odpadnięciu śruby/nakrętki dzięki automatycznej redukcji prędkości obrotowej po wykręceniu.

Akumulator Gratis Metabo - Tora Leszno
Akumulator Gratis Metabo - Tora Leszno

Poczytaj też o: