Jesień 2023 z myjkami wysokociśnieniowymi Ehrle.

Profesjonalny myjki wysokociśnieniowe Ehrle to wysokiej klasy sprzęt, którego konstrukcje odporne są na uszkodzenia mechaniczne. Każda myjka jest zbudowana z użyciem materiałów niepodatnych na rozwój korozji.

Kupując jedną z wybranych myjek firmy Ehrle otrzymaj wodoodporny kombinezon GRATIS.

Dostępne myjki wysokociśnieniowe znajdziesz w naszym sklepie stacjonarnym oraz tutaj.

Masz pytania?

Zadzwoń lub przyjedź do naszego sklepu, a nasza wyspecjalizowana obsługa pomoże Ci w dobraniu odpowiedniego sprzętu.

Jak wybrać myjki wysokociśnieniowe?

Nowoczesne urządzenia do mycia powierzchni pod wysokim ciśnieniem są powszechnie stosowane w użytku prywatnym oraz profesjonalnym. Poszczególne maszyny różnią się specyficznymi parametrami technicznymi oraz cechami użytkowymi. Jak wybrać myjki wysokociśnieniowe? Na co zwrócić szczególną uwagę?

  • Mobilność – na rynku są dostępne rozwiązania przeznaczone zarówno do użytku stacjonarnego, jak i mobilnego. Ciśnieniowe myjki stacjonarne są dedykowane do zastosowań na samoobsługowych myjniach bezdotykowych. Z kolei maszyny mobilne znajdują wykorzystanie w przypadku obiektów wielkopowierzchniowych lub czyszczenia powierzchni na terenie domów jednorodzinnych.
  • Zimnowodne i gorącowodne – w asortymencie Ehrle można znaleźć zarówno myjki wysokociśnieniowe na zimną wodę, jak i na gorącą wodę. Pierwsze z nich są przeznaczone do rozprowadzania środków dezynfekcyjnych, np. podczas mycia maszyn rolniczych, pojazdów do przewozu zwierząt czy obiektów rolniczych. Myjki gorącowodne to klasyczne urządzenia do czyszczenia powierzchni oraz elewacji.
  • Dostępne funkcje – wysokociśnieniowy osprzęt myjący Ehrle cechuje się wieloma funkcjonalnościami. Warto zwrócić uwagę m.in. na obecność dużego zbiornika na wodę. Im większy pojemnik, tym rzadziej będzie trzeba uzupełniać wodę lub płyn z detergentem. Istotnym aspektem myjek wysokociśnieniowych jest też płynna regulacji ciśnienia oraz wydatku dzięki zaworowi regulacyjnemu.

Poczytaj też o: