Roboty koszące

Czym dla Ciebie jest twój trawnik?

Ozdobą domu?
Ozdobą firmy?
Miejscem rekreacji?
Strefą relaksu?

Ale czy na pewno? Trawnik to również obowiązek. Obowiązek utrzymania, koszenia.

Stihl Imow - Leszno instalacja

chcesz porozmawiać w sprawie robotów koszących?

Zobacz jak samemu wycenić koszt instalacji robota koszącego

Kosisz trawę regularnie, by po ciężkim tygodniu pracy zasiąść na łonie natury w nienagannych warunkach estetycznych i odpocząć, zrelaksować się?

Co się z tym wiąże?
Dodatkowa godzina, dwie, a może więcej, pracy tygodniowo przy utrzymaniu trawnika.

Co robisz ze skoszoną trawą?
Z pewnością jest to odpad organiczny, który trudno zagospodarować, czy też „zutylizować”, szczególnie w strefach miejskich.

Może czas zapomnieć o tych cotygodniowych obowiązkach i skupić się już tylko na korzystaniu ze swojego trawnika.

Z pomocą przychodzi nowoczesna technologia. Robot koszący może również Ciebie odciążyć z tych cotygodniowych trudności z utrzymaniem trawnika. Poznaj jego zalety i wybierz piękny trawnik z minimalnym wkładem twojej pracy.

Dlaczego zainstalować robota z nami?

Roboty koszące Stihl, Cramer, Stalco Leszno

Wspólnie dobierzemy robota szytego na miarę twojego ogrodu: w naszej ofercie znajdziesz roboty koszące marki Stihl, Cramer oraz Stalco.

Szczerze doradzamy którą markę i jaki model wybrać. Po oględzinach ogrodu, powiemy ci też, czy robot koszący to dobre rozwiązanie dla Ciebie.

Roboty koszące - instalacja Leszno

My dokonujemy instalacji robota koszącego. Zwracamy uwagę na detale. Dbamy o to, by ograniczyć do minimum niedokoszenie problematycznych krawędzi i zakamarków trawnika.

Realizujemy również nietypowe i specyficzne instalcje robotów koszących, a przewód ograniczjący kładziemy pod darnią trawy.

Roboty koszące Stihl, Cramer, Stalco Leszno

My, w konsultacji z Tobą, układamy plan koszenia trawnika, by praca robota koszącego nie kolidowała z Twoimi aktywnościami na trawniku.
Po instalacji mamy przygotowany dla Ciebie pakiet materiałów, który pomoże Ci także osobiście zaprzyjaźnić się z Twoim nowym pomocnikiem.

Kosiarka automatyczna Cramer Leszno

Robot koszący kosi trawnik, a Ty masz godzinę, dwie, a może więcej (tygodniowo) do swojej dyspozycji

Programowanie, ustawianie - roboty koszące Leszno

Służymy poradami zwiaznymi z dostosowaniem robota do zmianiających się warunków w twoim ogrodzie. Lubimy swoją pracę i czerpiemy satysfakcję z wspierania naszych klientów radą dzieląc się zdobytym przez lata doświadczeniem. W razie potrzeby realizujemy zmiany w instalcji w związku z np. przebudową trawnika.

Serwis - roboty koszące Leszno

Zapewniamy opiekę serwisową nad każdym zainstalownym przez nas robotem. Dokonujemy napraw wszelkich uszkodzeń zarówno urządzenia, jak i instalcji. Zapewniamy międzysezonowe przeglądy i konserwację urządzeń.

Roboty koszące – zasada działania

Po zaprogramowaniu robot koszący  w tygodniowych cyklach opiekuje się twoim trawnikiem ponieważ działa w trybie automatycznym. Kosi trawnik w wyznaczonych godzinach pracy. Sam wraca do stacji dokującej w celu naładowania akumulatora. Wszystkie kosiarki automatyczne z naszej oferty działają w trybie automatycznym, dzięki czemu Twoja ingenerncja w pracę robota jest ograniczona do możliwego minimum.

Co się dzieje ze skoszoną trawą? 
Robot ścina trawę cyklicznie i na tyle często, że odpad jest bardzo krótki. Noż mieli trawę i pozostawia ją na trawniku. Eliminuje to konieczność zagospodarowania skoszonej trawy, a zarazem użyźnia trawnik, bo przecież rozłożona trawa jest materiałem organicznym (nawozem naturalnym).

Koszenie trawnika odbywa się po losowo wybranych przez robota ścieżkach. Dlaczego?
Ponieważ ryzyko pominięcia któregokolwiek punktu jest bardzo małe, a nieukierunkowane ścieżki pozytywnie wpływają na strukturę trawnika – brak sztucznie ukierunkowanego wzrostu trawy oraz brak widocznych ścieżek jazdy robota.

Roboty koszące – dobór

Zastanawiasz się, która z kosiarek automatycznych będzie odpowiednia dla twojego trawnika – przeanalizuj ich dokładne cechy oraz skontaktuj się z nami- doradzimy Ci, który model wybrać.

Zwróć uwagę szczególnie na:

  • dedykowaną powierzchnię trawnika
  • możliwość zdalnej obsługi robota
  • metodę powrotu do stacji ładującej
  • sposób koszenia krawędzi

chcesz porozmawiać w sprawie robotów koszących?

Zobacz jak samemu wycenić koszt instalacji robota koszącego?

Poczytaj też o: